Amazing Colosseo

  • The lagest option:
  • 8 gasten
  • 1 bed
  • 1 slaapkamer

Amazing Colosseo Rome appartement van 65 m² ligt in een historisch gedeelte, op 8 minuten lopen van het Gouden huis van Nero, en beschikt over spatherapie, de recreatieve voorzieningen en biljart. Om de omgeving te verkennen biedt het appartement fietsen te huur.

Amazing Colosseo appartement heeft een zitruimte en een woonkamer en biedt ook uitzicht op de stad. Voor de ontspanning van de gasten biedt de accommodatie bovendien verschillende entertainmentopties, zoals gratis Wi-Fi. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger, een badmuts en handdoeken in dit appartement. Verder is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar.

Het appartement biedt gasten het gemak van een kuursalon, wat hun algehele ervaring verbetert. In de omgeving kunt u genieten van een scala aan activiteiten, waaronder biljart.

Amazing Colosseo appartementen zijn bieden een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Gasten van dit 1-slaapkamer appartement kunnen het centrum van Rome bereiken met een wandeling van 15 minuten en de Palatijn bezoeken, op 750 meter hier vandaan. Amazing Colosseo appartementen hebben een centrale ligging op slechts 1 km afstand van het Monument Van Victor Emanuel II en op een steenworp van metrostation Colosseo. De St-Pietersbasiliek is binnen 10 minuten met de auto van de 2-badkamer accommodatie gelegen. Het appartement is in de buurt van Roma Termini terinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Amazing Colosseo Rome
Colosseum Apartment Renovated Via Frangipane
Mobiele prijsaanbieding

Colosseum Apartment Renovated Via Frangipane

7.5
Goed 2 beoordelingen
319 m van de accommodatie
USD 147 USD 132
per nacht
Titus House Nelle Vicinanze Del Colosseo
Mobiele prijsaanbieding

Titus House Nelle Vicinanze Del Colosseo

8.3
Heel goed 10 beoordelingen
372 m van de accommodatie
USD 272 USD 245
per nacht
Monti 3 bedroom apartment Colisseum
Mobiele prijsaanbieding

Monti 3 bedroom apartment Colisseum

9.5
Voortreffelijk 9 beoordelingen
378 m van de accommodatie
USD 471 USD 424
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    15 km

    Treinstations

    Station Roma Termini
    1,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Biljart/ Pool tafels

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Conciërgebalie
    • Wasserij
    • Stomerij
    • Boodschappenservice

    Eten

    • Diner

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Babyoppas/ Kinderopvang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer058091-LOC-03497,058091-LOC-11239,IT058091C2KWJDBMQQ,IT058091C2MAFP4TIP
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Amazing Colosseo appartement gelegen?
      Amazing Colosseo appartement is in een historisch gedeelte gesitueerd, op 8 minuten lopen van het Gouden huis van Nero.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Amazing Colosseo appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Rome een bezoek brengt aan het Gouden huis van Nero (700 m) en de St-Pietersbasiliek op 3 km van Amazing Colosseo appartement.
    • Hoeveel kost het om bij Amazing Colosseo appartement te verblijven?
      Een overnachting in Amazing Colosseo appartement kost €673.
    • Welke betaalmethoden accepteert het appartement?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Maestro
      • CartaSi
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Amazing Colosseo appartement?
      Restaurants in de buurt van Amazing Colosseo appartement zijn onder andere La Biga en Oppio Caffe restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Welke kamervoorzieningen zijn er in Amazing Colosseo appartement?
      Gasten van Amazing Colosseo appartement kunnen genieten van een ventilator en airconditioning in de kamers, samen met gratis Wi-Fi en streamingdiensten.
    • Is er een keuken in Amazing Colosseo appartement?
      Bij Amazing Colosseo appartement kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei.
    • Voldoet het appartement aan de eisen van zakenreizigers?
      Het appartement heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een bureau en gratis draadloze internettoegang.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    15 km

    Treinstations

    Station Roma Termini
    1,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Amazing Colosseo Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten